Ilyen volt a 2017-es XI. CAPTAINS ADRIA KUPA

PROGRAM

 

2o17. április 1. – hajóátvétel a báziskikötőben – tréning nap
2o17. április 2. – 11,oo h –  minden hajó 1 órával a rajt előtt a verseny rajtvonalánál
bejelentkezik a fő zsűri hajónál  – „tengeri rajt”
RAJT – Šolta/Maslinica-i  aquatóriumFutam:   Šolta – Hvar – Korčula (éjszakai futam)
2o17. április 3. –

(RAJT időpontjának  értesítés április 1-én este)

                                              RAJT – Korčula  előtti aquatórium – tervezetten: 16,00 h.

Futam:  Korčula – Dubrovnik/SLANO  (éjszakai futam)

2o17. április 4. –  befutó:  Dubrovnik riviéra ACI Marina  SLANO délutáni órák
2o17. április 5. –  skipper értekezlet – 13,00 h
RAJT – Dubrovnik riviéra / SLANO öböl– 16,00 h.Futam:  Dubrovnik/Slano – Hvar – Šolta – Rogoznica  (éjszakai futam)
2o17. április 6. –  egész napos és éjszakai navigáció
2o17. április 7. –  

befutó:  délelőtt – dél körüli órákban (Rogoznica)

MARINA FRAPA – Rogoznica  19,oo h –  Ünnepélyes  díjátadás / közös vacsora

2o17. április 8. – hajó leadása a báziskikötőben (legkésőbb 12,oo h-ig)

 

 

A verseny összesített eredménytáblázata

  Hajó Rajtszám Csapat Skipper
1 LENTO  12  SEA YOU SAILING TEAM  Sáfián László
2 MILA  4  ADMIRAL SAILING TEAM  Vermesy Sándor
3 KEYLAM  2  SUTTOGÓ SAILING TEAM  Horváth Tamás
4 ADAGGIO  17  SAILANA YACHT SAILING TEAM  Komenda Norbert
4 ANA  8  BORBALA TEAM  Lantos Ernő
4 CALANDO  14  GEOBYTE SAILING TEAM  Lintner Attila
4 GERONIMO  5  ROZÁLIA TEAM  Kiss János
4 LARGO  11  KALÓZOK  Szentpály M. / Limoneti B. T.
4 LILY  7  KARCHER – ZVE SAILING TEAM  Horváth Zoltán
4 MAJA  6  SAILINGPASS  Szabó Rolland
4 MANA  1  VÁMPÍR SAILING TEAM  dr. Pető Béla
4 MISTRAL  3  SPECIFIC  dr. Potsubay Péter
4 MODERATO  10  JÉ’KRÉM 17  Hercsel Erik
4 OLIB  9  BALECZK  Tamás Áron
4 PRESTO  16  PANNON TENGERÉSZEK  Beliczay Péter
4 VIRTUOZO  18  KWINDOO – SAS TEAM  Nagy Zoltán
4 VIVO 15  TENGERI FARKASOK SAILING TEAM  dr. Farkas Tamás

 

Verseny eredménylista

A harmadik futam eredménytáblázata

CSAPATOK

Hajó Skipper Csapatnév
Adagio Komenda Norbert SAILANA YACHT SAILING TEAM
Calando Lintner Attila GEOBYTE Sailing Team
Largo Szentpály Miklós / Limoneti B. Tamás KALÓZOK
Lento Sáfián László SEA YOU SAILING TEAM
Moderato Hercsel Erik JÉ’KRÉM 17
Presto Beliczay Péter PANNON TENGERÉSZEK
Virtuoso Nagy Zoltán KWINDOO-SAS SAILING TEAM
Vivo Dr. Farkas Tamás TENGERI FARKASOK SAILING TEAM
Dufour 455 GL

 

Hajó Skipper Csapatnév
Ana Lantos Ernő BORBÁLA TEAM
Geronimo Kiss János ROZÁLIA TEAM
Keylam Horváth Tamás SUTTOGÓ SAILING TEAM
Lily Horváth Zoltán KÄRCHER-ZVE Sailing Team
Maja Szabó Rolland SAILINGPASS
Mana Dr. Pető Béla VÁMPÍR SAILING TEAM
Mila Vermessy Sándor ADMIRAL SAILING TEAM
Mistral Dr. Potsubay Péter SPECIFIC
Olib Tamás Áron BALECZK
Dufour 410 GL